Rozpoczął się nabór na rok szkolny 2015/2016.
Szczegóły oraz druk podania dostępne w zakładce NABÓR


Szanowni Państwo,

szkoły prowadzone przez Katolickie Stowarzyszenie Oświatowe im. Św. Ojca Pio w Tomaszowie Mazowieckim gwarantują Państwu kompleksową opiekę i edukację Waszego dziecka, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Proponują naukę w małolicznych klasach do 15 uczniów. Zapewniają wszechstronną opiekę nad uczniem, dbałość o pełny rozwój osobowy każdego podopiecznego, przyjazną atmosferę, która będzie sprzyjała nauce i wychowaniu, a także pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie. Oprócz standardowych zajęć, szkoły oferują różnorodne formy pracy z dziećmi oraz szeroki zakres działań pozalekcyjnych, by pomóc rozwijać ich zdolności i umiejętności. Wychowując „ku wartościom” mają ciągły kontakt z Kościołem Katolickim.
Uczniowie katolickich szkół zawsze mogą liczyć na fachową pomoc wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, pedagoga szkolnego oraz logopedy czy oligofrenopedagogów. Zapewniamy wszelkie niezbędne warunki prawidłowego rozwoju psychofizycznego i rekreacji. W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji stołówkę, salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową.  
W trosce o właściwe zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, prowadzone będą zajęcia na świetlicy szkolnej.

Drodzy Rodzice!

Jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci chętnie przychodziły do szkoły, czuły się w niej bezpiecznie, znalazły przyjaciół i akceptację – zapiszcie je do naszych szkół.  A my dołożymy wszelkich starań, aby znakomicie przygotować je do dalszej edukacji i życia w społeczeństwie. Szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych, nauka w nich jest bezpłatna.


 Katolicka Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Mazowieckim
prowadzi rekrutację uczniów do:
  • klasy I Katolickiej Szkoły Podstawowej 
  • klasy II Katolickiej Szkoły Podstawowej
  • klasy IV Katolickiej Szkoły Podstawowej 
  • klasy V Katolickiej Szkoły Podstawowej
                Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce NABÓR

Serdecznie zapraszamy!!!